Vietnamská kuchařka – knihy na českém trhu 📖

vietnamska-kucharka-kniha

Vietnamské kuchařky na českém trhu.


Vietnamské kuchařky v češtině se na českém trhu vyskytují jen výjimečně.


Vietnamská kuchyně se stala v poslední době velmi populární. V angličtině není problém koupit zajímavou kuchařku o vietnamské kuchyni na internetu, nicméně na českém trhu je nabídka výrazně omezenější. Ale i přesto se však pár knih o vietnamské kuchyni prodává. Pro český trh je to možná i dostačující. Zde je výběr toho co můžete u nás na internetu zakoupit.

Vietnamská kuchyně (Lehce a hravě s Vietem)


Viet Anh Doan si získal nesmírnou popularitu jako představitel Lia ze seriálu Ohnivý kuře a to jak svými výroky o Vietnamcích, obchodu a politice, tak i svým kuchařským uměním. V kuchyni se umí otáčet a jeho 60 nejlepších a nejoblíbenějších receptů ze země rýže, kávy a krevet to dokládá.

Počet stran: 152 stran / Vazba: pevná vazba / Rozměr: neuvedený / Jazyk: český jazyk / ISBN: 9788024932798 / Rok vydání: 2016 (NOVINKA)

koupit-zde
vietnamska-kuchyne-lehce-hrave-viet

Tak vaří VIET NAM


Dva mladí vietnamští autoři žijící trvale v České republice sestavili výběr nejběžnějších jídel, která se vyskytují ve vietnamské kuchyni a na něž se dají u nás koupit suroviny – a to buď v tržnici Sapa v Praze, nebo prostřednictvím specializovaných e-shopů. Kniha tedy obsahuje pravé recepty, tak jak vyhovují vietnamské chuti, se seznamem surovin a detailním postupem.

Počet stran: 160 stran / Vazba: pevna s přebalem vazba / Rozměr: 170×240 mm / Jazyk: český jazyk / ISBN: 9788020441966 / Rok vydání: 2016 (NOVINKA)

koupit-zde
kniha-kucharka-tak-vari-vietnam

Pravá Vietnamská kuchyně


Autorka sice už léta bydlí v Londýně, kde provozuje populární bytovou restauraci, vede kurzy vietnamského vaření, na kterých učí lidi z celé Evropy, a patří mezi prominentní londýnské foodbloggery, ale její život se stále točí kolem Vietnamu a vietnamské kuchyně. Ve Vietnamu se narodila a často se tam vrací znovu objevovat své kulinární kořeny.

Originální název: My Vietnamese Kitchen (Authentic Recipes for Fresh Vietnamese Dishes) / Počet stran: 144 stran / Vazba: pevná vazba / Rozměr: 188×235 mm / Hmotnost: 690 g / Jazyk: český jazyk / ISBN: 9788073918736 / Rok vydání: 2014

koupit-zde
kniha-prava-vietnamska-kuchyne

Tajemství východu - kuchařka z edice Apetit na cestách - Asie


Časopis Apetit loni uvedl na trh novou edici kuchařek zaměřenou na mezinárodní kuchyně. Po kuchařce věnované italské a francouzskou kuchyni přichází s knihou věnovanou kuchyni asijské. Těšte se na ohňostroj chutí, barev a vůní!

Počet stran: 164 stran / Vazba: pevná vazba / Rozměr: 210×240 mm / Jazyk: český jazyk / ISBN: 9788087575130 / Rok vydání: 2014

koupit-zde
tajemstvi-vychodu-kniha

> Další knihy nejen o Vietnamu můžete koupit v knihkupectví Martinus.

> Více informací o vietnamské kuchyni.

> 30 vietnamských restaurací a bister v Praze, která stojí za to navštívit

 

Vydavatelství knižních průvodců o Vietnamu:


Lonely Planet největší vydavatelství zaměřující se na cestovní průvodce a knihy o cestování.

Lingea společnost zaměřená na výrobu elektronických a knižních slovníků a překládání textu.

Rough Guides vydavatel knih o cestování zaměřený i na menší méně turistická místa.

UbytováníBez cestovkyLetenkyOčkováníPenízeVoláníTrekováníMapyPojištěníSapaVízaDien BienHanojPhu QuocMuiNeP.Penh

Vietnamská kuchyně icon-angle-double-right

Led 18, 2017 | Posted by | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vietnamská kuchařka – knihy na českém trhu 📖
Premium Wordpress Themes by UFO Themes